Archiwum

Jędrzejki 2011


W tym roku Jędrzejki odbyły się w Sali Widowiskowo-Teatralnej im. Bp. Jana Chrapka dnia 26 listopada między godz. 19:00 a 2:30. Organizatorzy rozpoczęli od uroczystego przywitania, a następnie zawierzywszy Bogu cały czas imprezy, po błogosławieństwie udzielonym przez Księdza Mieczysława Kucla, uczestnicy zostali porwani przez wodzireja Arka do staropolskiego poloneza. Zaraz potem parkiet zapełnił się chętnymi do zabawy, a tańce i atrakcje wymyślane przez wodzireja nie miały końca. Do dyspozycji uczestników Jędrzejek było kilka stołów wypełnionych przekąskami i napojami, przy których każdy mógł chwilę ochłonąć, porozmawiać z poznanymi osobami i zregenerować siły do dalszej zabawy. Nie obyło się także bez drobnych elementów ewangelizacyjnych jak na chrześcijańską imprezę przystało. Dwukrotnie odbyły się kilkuminutowe przerwy, w trakcie których zachęcano do uczestnictwa w Kursie Filip lub w spotkaniach Duszpasterstwa Akademickiego Bemowo. O udanej imprezie najlepiej mogą świadczyć bardzo pozytywne opinie uczestników. W Jędrzejkach wzięło łącznie udział ponad 230 osób.


Organizatorzy imprezy (Duszpasterstwo Akademickie Bemowo wraz z młodymi z grup Odnowy w Duchu Świętym) włożyli dużo wysiłku, by udowodnić i dać świadectwo, jak dobrze można się bawić bez alkoholu i innych dopalaczy. Wierzymy, że mimo głównie zabawowego charakteru, atmosfera wzajemnej życzliwości panująca na Jędrzejkach jest dobrym przykładem mogącym przekonać wiele osób do wspólnoty chrześcijan, a zatem także pośrednio przyczynić się do ewangelizacji.

Materiały z imprezy:


Miejsce:

Sala Widowiskowo-Teatralna im. Bp. Jana Chrapka, która znajduje się w podziemiach kościoła Matki Bożej Królowej Aniołów  przy ul. Ks. Bronisława Markiewicza 1 w Warszawie.

Informacje o dojeździe:

Najbliższy przystanek to Wrocławska, dojeżdżają do niego:
autobusy :112, 167, 171, 184, 201, 220, N01, N43,
tramwaje: 5, 23, 24, 28.

W celu znalezienia dogodnego połączenia komunikacją miejską polecamy skorzystać z serwisu www.jakdojade.pl


Pokaż Jędrzejki 2011 na większej mapie

Zobacz gdzie znajduje się wejście do sali

PATRONAT 2019

            

 Sklep RajMedia.pl

 

 

ORGANIZATORZY 2019

 

we współpracy z

 

 

 

Chcesz zostać współorganizatorem Jędrzejek i mieć wpływ na kształt tego dzieła.
Napisz do nas i dołącz do naszego grona!

KONTAKT

2022
Sobota 23.11.2019
Od 19:30 do 3:00

SPONSORZY NAGRÓD  

Sklep RajMedia.pl

 

 
 

 

 

 

O BEZPIECZEŃSTWO ZADBAJĄ: