CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

 1. W jakim przedziale wiekowym są uczestnicy Jędrzejek?
  W Jędrzejkach może uczestniczyć każdy. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Bawią się z nami reprezentanci praktycznie wszystkich grup wiekowych: licealiści, studenci,  pracujący, zarówno osoby młode, jak i bardziej dojrzałe. Każdy, niezależnie od wieku, jest mile widziany.
 2. Czy osoby niewierzące też mogą uczestniczyć w imprezie?
  Oczywiście! Ludzi, którzy są niewierzący lub odeszli od Kościoła Katolickiego są mile widziani. Jednym z naszych celów jest dawanie świadectwa, że chrześcijanie to normalni ludzie, którzy potrafią się dobrze bawić. Jeśli komuś nie przeszkadza krótka modlitwa i błogosławieństwo na start to jak najbardziej zapraszamy do wspólnego jędrzejkowania :).
 3. Czy można przyjść na imprezę po godzinie 19:30?
  Na Jędrzejki można przyjść o dowolnej porze od godziny 19:30, ale zachęcamy do przybycia przed 20:30, tak aby załapać się na krótką modlitwę. Dodatkowo na początku ogłoszonych zostanie kilka przydatnych informacji organizacyjnych.
 4. Czy można kupić bilety podczas trwania imprezy?
  W kilku minionym edycjach wszystkie bilety zostały sprzedane w ramach przedsprzedaży. Jest wysoce prawdopodobne, że w tym roku może się to powtórzyć. Zatem nie czekaj i zamów bilet zdalnie, gdy tylko rozpoczniemy sprzedaż. Jeśli nie wszystkie bilety zostaną sprzedane zdalnie, to będzie można nabyć bilet przy wejściu na salę, aż do wyczerpania biletów, ale warto zaznaczyć że w dniu imprezy bilety będą droższe.
 5. Skąd nazwa Jędrzejki?
  Jędrzejki to nowa jakość i odmienność, stąd też odmienna nazwa. Nasza impreza odcina się od często spotykanych imprez andrzejkowych z elementami wróżb, stawia na dobrą zabawę prowadzoną przez wodzireja. Chcieliśmy, żeby ta nazwa kojarzyła się właśnie z takim sposobem imprezowania.
 6. Czy można zwrócić bilet?
  Zgodnie z regulaminem zakupu bilety nie podlegają zwrotowi. Jeśli samemu nie możesz skorzystać z zakupionego biletu, zachęcamy aby przekazać go komuś z bliskich lub znajomych albo odsprzedać go ogłaszając się np. na naszym profilu na FB w dedykowanym poście.
  https://www.facebook.com/Jedrzejki/posts/2531011346946219

PATRONAT 2019

            

 Sklep RajMedia.pl

 

 

ORGANIZATORZY 2019

 

we współpracy z

 

 

 

Chcesz zostać współorganizatorem Jędrzejek i mieć wpływ na kształt tego dzieła.
Napisz do nas i dołącz do naszego grona!

KONTAKT

2022
Sobota 23.11.2019
Od 19:30 do 3:00

SPONSORZY NAGRÓD  

Sklep RajMedia.pl

 

 
 

 

 

 

O BEZPIECZEŃSTWO ZADBAJĄ: